Diskuze

Diskuze: Změny na blog.cz (články a další změny)

23. února 2011 v 17:40 | Bonnien *
Zdravím,
Před chvílí jsem se přihlásila na blog, a vidím nějaké změny, řekla jsem si, co to je ??
... pak jsem si ale přečetla ten modrý rámeček nad tím, kde se vložují články .. No, tak jsem si to přečetla, a už jsem věděla, že jsou změny.
Pak jsem si projela ten článek na blog.blog.cz ,kde o tom píší ...
Abych pravdu řekla, přátelé, moc se mi ty změny nelíbí, spíše vůbec :D .. prostě s nimi nejsem spokojená
Tady vám napíšu to, co mi na těch změnách vadí:
...
1). Není v té liště nad psaní článků ta ikonka na vložování odkazů

2). Vadí mi to, že ankety jsou seřazeny podle abecedy, a to proto, že když udělám nějakou novou, tak se vždy ukazovala jako první, teďka, když jich těch anket budu mít třeba přes 100, a je to podle abecedy, tak to bude hledat hodně dlouho, pokud teda nezmáčknu na písmenko, na to, na která ta anketa začíná :D ale prostě bylo to lepší, podle založenosti

3). Na blog.blog.cz pod tím článkem o těchto změnách jsem viděla psát lidi, kteří psali, že jim nejdou odtranit články, že se jim ukazuje zápatí i když v nastavení blogu mají, že ho tam nemají, a taly že jim nejdou vložit obrázky. Mě obrázky vložit jdou, a zápatí se mi neukazuje, a mám to tak nastavené.Žeby články nešli smazat, to jsem ještě nevyzkoušela.

4). Myslím, že kdybych si projela celý moje nastavení, tak najdu i jiný věci co mi na těch změnách vadí, nebo co blbne atd .. na toto jsem přišla hned ..

Možná tyto změny mají i výhody, ale také i nevýhody, které jsem našla, ale možná na nějaké jsem zapoměla, že jsem je ještě neobjevila ... Něco na změnách je dobrý, něco špatný ..
Každej na to má jinej názor, někdo je spokojenej, někdo ne
Já s těmito změnami moc spokojená nejsu .. něco je dobrý, co mi nevadí, ale toto mi vadí .. klidně bych vzala to, co bylo předtím
...
K tomuto článku dávám i anktetu, ale také můžete připsat komentář
...
Jakej máte názor, na změny ?
Jste spokojeni ?
Ano či ne ??
..
[17:57] - .. no, a už se mi taky objevilo to zápatí, i když v nastavení blogu mám napsaný, že ho na blogu mít nemám.Tak jsem ho aspoň zamaskovala :)
..
[18:26] - .. Neukazují se komentáře, až když kliknu na komentáře (u článku)

 
 

Reklama